• Co obsahují ceny pronájmu?

  Ceny pronájmu obsahují pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidel na území Evropy, dálniční známky a neomezený počet ujetých kilometrů.

 • Kdy začíná a kdy končí víkendový pronájem?

  Víkendové ceny pronájmu platí pro přistavení vozidel v pátek od 12:00 hodin a vrácení v pondělí do 10:00 hodin.

 • Kdy se účtují nadlimitní kilometry a kolik stojí?

  Standardní ceny pronájmu jsou stanoveny bez ohledu na počet najetých kilometrů, můžete jich tedy najet kolik chcete. Nadlimitní kilometry se účtují pouze pokud využijete snížené denní nebo 12hodinové sazby pronájmu vybraného vozidla, kdy je cena stanovena s nájezdem maximálně 250 km (nebo 150 km) dobu trvání pronájmu.

  Najedete-li více kilometrů, je vám zpětně doúčtována cena za každý kilometr najetý nad stanovený denní limit. Konkrétní ceny nadlimitních kilometrů naleznete přímo na stránkách jednotlivých vozů.

 • Jaký je poplatek za přistavení vozu mimo Prahu?

  Přistavení vozidla po Praze je zcela zdarma. Za přistavení a/nebo vrácení vozidla mimo Prahu účtujeme sazbu za km v závislosti na typu vozidla a paušální poplatek (500 Kč tuzemsko/ 1000 Kč zahraničí) za přistavení/vrácení vozidla.

  Na stránkách vozů najdete sazby za 1 km pro každé vozidlo.

 • Co je to vratná kauce a k čemu slouží?

  Výše vratné kauce je stanovena dle podmínek pojištění vozidla a dle výše maximální spoluúčasti v případě 100% škody na vozidle.

  Výše spoluúčasti na škodě v případě vzniku pojistné události je stanovena spoluúčast 10%, minimálně 10 000 Kč , maximálně dle sumy, na kterou je vozidlo pojištěno.

  Vratnou kauci ve stanovené výši je možné složit bankovním převodem nebo v hotovosti před pronájmem vozidla. Také lze provést tzv. předautorizaci na platební kartě.

  Fyzické osoby s trvalým pobytem na území ČR mohou nahradit vratnou kauci podpisem osobní směnky. Směnka je písemně pevně svázána pouze s konkrétní smlouvou o pronájmu vozidla, není ji proto možné uplatnit pro jakýkoliv jiný případ. Pokud je vše v pořádku, směnka se ihned po skončení pronájmu vrací zpět do rukou klienta. Přehled vratných kaucí pro jednotlivá vozidla naleznete přímo na stránkách jednotlivých vozů.

 • Jsou pohonné hmoty zahrnuty v ceně pronájmu?

  Vůz přebíráte s plnou nádrží a vracíte s plnou nádrží zpět. Doporučíme vám vhodné pohonné hmoty pro konkrétní vozidla.

 • Kdy mohu uplatnit slevový poukaz?

  Veškeré platné slevy je nutné uplatnit při objednávce vozidla a před převzetím vozu odevzdat poukaz pověřenému pracovníkovi.
  Minimální hodnota objednávky pro uplatnění slevy je 1 900 Kč bez DPH. Slevy se nesčítají.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU ČLÁNKŮ