Blog Lukáše Langmajera

BLOG LUKÁŠE LANGMAJERA

24. 11. 2016

Paní učitelka, ve školce se mě zeptala; Čím by si chtěl být Lukášku? Chtěl bych bejt automechanikem, popelářem, závodníkem, prodejcem aut... Automechanika jsem si vyzkoušel a žádné terno to nebylo. Prodávat auta? Vlastně to trochu dělám. Závodníkem jsem již 4 rokem, ocejchovaný le‎gitimací automotoklubu. Popelářem se stanu až to všechno praskne a do té doby si budu plnit sny.  Budu se snažit vám ukázat nečekané srovnání a můj pohled na auta, které většina z nás doma v garáži, nebo na sídlišti prostě nemá. Váš Lukáš Langmajer

KOČÁR DO BUDAPEŠTI

23. 12. 2016

Budete se možná divit, kolik toho mají společného kočár, který nás nesl a město, které jsme navštívili. Vánoční těsto, aby výsledek měl tu pravou chuť musíte nechat nadechnout.

FIAT 500 ABARTH 595

7. 12. 2016

Pozdrav pánbůh. Co s tím, co s ním? Tohohle malého Fiata mám doma více jak týden, ale pomalu... Začněme od vody. Rozhodl jsem se konfrotovat tohoto malého Itala s gigantem, Orlickou přehradou.

MODRÁ JE DOBRÁ

2. 12. 2016

Osada zvaná dříve Kynast, kde žili především Němci a v jejíchž katastru je Peklo. Nedaleké město, které má aktuálně skoro 40 000 obyvatel, a kde v roce 1934 pochodovalo 25 000 Henleinovců. Narodil se tady nejbohatší Čech, Petr Kellner, a partnerským městem je Užhorod. Co si vzít za auto, do takové krajiny?

KLUČIČÍ SEN

27. 11. 2016

Jako malej klučina jsem si jeho plakát vylepoval nad postel, hned vedle dalšího hrdiny, Dolpha Lungrena. Potom přišel seriál Beverly Hills 902 10, kde ho protivně kladný Brandon Walsch nakonec měl. V první, kultovní serií, v krémový barvě a cabriu.